Tiesiai į turinį
Užsienio reikalų ministerija

Ministrė Anne Berner dalyvavo moterų verslininkių seminare - Suomijos ambasada, Vilnius : Aktualijos : Ambasada informuoja

SUOMIJOS RESPUBLIKOS AMBASADA, Vilnius

K. Kalinausko g. 24, 2nd floor
LT-03107 Vilnius, Lithuania
Tel. +370 5 266 80 10
El. pastas sanomat.vil@formin.fi
Pareigūnas ryšiams su Baltarusija
Revolutsionnaya 15, 220 030 Minsk
Tel. +375 29 302 2772
El. pastas: sanomat.min@formin.fi
English | Lietuviškai | Suomi | Svenska |  | 
Šriftas normalusŠriftas stambesnis
 
Naujienos, 2016.04.15

Ministrė Anne Berner dalyvavo moterų verslininkių seminare

Suomijos transporto ir komunikacijos ministrė Anne Berner š.m. kovo 30 d. lankėsi Vilniuje. Savo vienos dienos vizito metu ji pasakė kalbą Lyčių lygybės institute vykusiame seminare. Tarp seminaro dalyvių, į kuriuos kreipėsi ministrė A.Berner, buvo moterys verslininkės, privataus ir akademinio sektorių, aukštųjų mokyklų ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Ministrės kalba buvo tikrai įkvepianti, išmintinga ir pagrįsta jos asmenine patirtimi.  Prieš ateidama į politiką, ministrė pati vadovavo verslui.

Ministrė Anne Berner pabrėžė, kad dabar atėjo stiprių moterų laikas. Moterys turi tapti pavyzdžiu kitoms moterims. Mes visi esame rezultatas tų sprendimų, kuriuos  priimame vienu ar kitu gyvenimo momentu. Moterys dažnai rūpinasi ne tik savimi, bet ir šeima, todėl galios suteikimas moterims ir yra toks svarbus. Lytis yra faktas, bet ne kliūtis. Geras vadovas yra pokyčių iniciatorius, degantis aistra ir rodantis pavyzdį kitiems. Versle, kaip ir gyvenime apskritai, nėra stiklo lubų. Viskas priklauso nuo paties individo. Jei jūs manote, kad galite, tai jūs ir galite!

Minister Anne Berner at the seminar
Seminar at EIGE
Minister Anne Berner
Spausdinti tinklapį

Atnaujinta 2016.05.27


© Suomijos ambasada, Vilnius | Apie tinklapį | Kontaktiniai duomenys