Tiesiai į turinį
Užsienio reikalų ministerija

Ambasadorius yra įsitikinęs, kad suomių šarvuočiai geriausiai atitiktų Lietuvos poreikius - Suomijos ambasada, Vilnius : Aktualijos

SUOMIJOS RESPUBLIKOS AMBASADA, Vilnius

K. Kalinausko g. 24, 2nd floor
LT-03107 Vilnius, Lithuania
Tel. +370 5 266 80 10
El. pastas sanomat.vil@formin.fi
Pareigūnas ryšiams su Baltarusija
Revolutsionnaya 15, 220 030 Minsk
Tel. +375 29 302 2772
El. pastas: sanomat.min@formin.fi
English | Lietuviškai | Suomi | Svenska |  | 
Šriftas normalusŠriftas stambesnis
 
Naujienos, 2015.11.23

Ambasadorius yra įsitikinęs, kad suomių šarvuočiai geriausiai atitiktų Lietuvos poreikius

Patria AMV XP IFV
Patria AMV XP IFV

Suomijos ambasadorius Lietuvoje J.E. Harri Mäki-Reinikka yra įsitikinęs, kad rinkos lyderio tarp šarvuočių 8X8 gamintojų, suomių įmonės „Patria” technika būtų pati tinkamiausia Lietuvai.

Ambasadoriaus nuomone „Patrios” komercinis pasiūlymas puikiai atitinka Lietuvos poreikius, kaina yra labai konkurencingas, į jį taip pat įeina nuolatinis tobulinimas panaudojant naujausias technologijas.

„Patrios” šarvuočiai suteikia daug galimybių dalyvaujant tarptautinėse ES ir NATO operacijose bei plėtojant bendrus projektus regione.  Ambasadorius naudojasi galimybe priminti, kad „Patrios” šarvuočius naudoja Suomijos, Lenkijos, Estijos, Norvegijos ir Švedijos armijos. Visos jos apie produkciją atsiliepia tik labai gerai.  

Ambasadorius Mäki-Reinikka pilnai palaiko lenkų įmonės „Rosomak” ir suomių įmonės „Patria” bendradarbiavmą teikiant šį komercinį pasiūlymą. Ambasadoriaus  Mäki-Reinikka nuomone šis bendradarbiavimas suteiktų puikias galimybes dirbti ir su Lietuvos pramone.

Jei, kaip ambasadorius tikisi, būtų pasirinktas šis Lenkijos-Suomijos jungtinis pasiūlymas, būtų sukurta nemažai darbo vietų lietuviams, pagerėtų taip reikalingas mokesčių surinkimas į Lietuvos biudžetą.

Šiuo metu turimais apskaičiavimais galėtų būti sukurta per šimtą darbo vietų aukštos ir vidutinės kvalifikacijos darbuotojams, nes būtų įkurtas mokymo ir techninio aptarnavimo centras.

Spausdinti tinklapį

Atnaujinta 2015.11.23


© Suomijos ambasada, Vilnius | Apie tinklapį | Kontaktiniai duomenys