Tiesiai į turinį
Užsienio reikalų ministerija

Suomijos ambasada, Vilnius: Aktualijos

SUOMIJOS RESPUBLIKOS AMBASADA, Vilnius

K. Kalinausko g. 24, 2nd floor
LT-03107 Vilnius, Lithuania
Tel. +370 5 266 80 10
El. pastas sanomat.vil@formin.fi
Pareigūnas ryšiams su Baltarusija
Revolutsionnaya 15, 220 030 Minsk
Tel. +375 29 302 2772
El. pastas: sanomat.min@formin.fi
English | Lietuviškai | Suomi | Svenska |  | 
Šriftas normalusŠriftas stambesnis
 

Informacija apie šį tinklapį

Tinklapis Finland.lt yra Suomijos ambasados ir Suomijos Užsienio reikalų ministerijos informacijos skleidimo ir paslaugų teikimo kanalas, skirtas tiek Suomijos piliečiams, tiek užsieniečiams. Šis tinklapis rengiamas suomių, anglų ir lietuvių kalbomis.

Tituliniame puslapyje, kaip naujienos, pateikiami aktualiausi su Suomija, suomių kultūra ar ambasados veikla Lietuvoje susiję informaciniai pranešimai, kalbos ir straipsniai. Tituliniame puslapyje esančioje Užsienio reikalų ministerijos aktualijų skiltyje rasite užsienio reikalų administracijos skelbiamus naujausius informacinius pranešimus ir kalbas bei straipsnius. Naujiena - dabar bus skelbiama ir su kelionių saugumu susijusi naujausia informacija.

Kultūros kalendoriuje chronologine tvarka pristatomi Lietuvoje rengiami su suomių kultūra susiję renginiai (koncertai, parodos, pasirodymai ir kt.). Apie tris artimiausius renginius informacija visuomet bus pateikiama ir tituliniame puslapyje.

Ambasados skiltyje pateikiama informacija apie Suomijos ambasadą, jos organizaciją ir funkcijas.

Konsulinių paslaugų skiltyje pateikiama informacija apie ambasados teikiamas konsulines paslaugas bei patarimai, kaip tvarkyti tam tikrus teisinius reikalus Lietuvoje.

Pasų ir vizų skiltyje – informacija apie praktines procedūras pateikiant prašymus gauti pasą ar vizą.

Kontaktinių duomenų skiltyje rasite Suomijos ambasados kontaktinius duomenis, informaciją apie ambasados darbo bei klientų aptarnavimo laiką ir žemėlapį. Išvardintos nuorodos padės rasti naudingos informacijos apie Suomiją, Suomijos Vyriausybę ir valstybines institucijas, Lietuvoje esančias suomių asociacijas ir bendruomenes bei informacijos apie Lietuvą ir jos valdymą.

Pasinaudojus paieškos funkcija, galima ieškoti šiame tinklapyje esančios informacijos.

Šį tinklapį tvarko Suomijos ambasada kartu su Suomijos Užsienio reikalų ministerijos Spaudos ir kultūros departamento Interneto paslaugų grupe. Šio tinklapio administratorė yra p. Minna Kokkonen.

Spausdinti tinklapį

Šis dokumentas

Atnaujinta 2008.02.07


© Suomijos ambasada, Vilnius | Apie tinklapį | Kontaktiniai duomenys